O firmě Huspak Exchange

Náš kurzovní lístek je sestaven na základě sledování pohybů jednotlivých kurzů, proto Vám můžeme nabídnout nejvýhodnější kurzy měn. Naše kurzy měn Praha 1 jsou považovány za jedny z nejlepších v Praze. Dovolujeme si Vás tímto tedy oslovit s nabídkou naší exchange směnárny Praha. Naše směnárna má několik poboček, nějvyhlášenější je v centru v ulice Perlová 10 - Směnárna Huspak. Náš kurzovní lístek je pravidelně aktualizován. Nabízíme i VIP nákup měn za velice výhodné podmnky.

Kurzovní lístek

O Nás

Výhodné kurzy měn u naší směnárny / exchange na Praze 1

Navštivte naší směnárnu / exchange

Zjistěte si, jestli děláme vše proto, abychom byli ti nejlepší partneři právě pro Vás a vydělávejte s námi to, co si jiní nechávají na provizích pro sebe.
Již od roku 2000 sbíráme zkušenosti a vzděláváme se na českém valutovém trhu. Pro Vás z toho plyne záruka naší orientace v oboru a fakt, že klienti se nám vrací i přesto, že by mohli zrovna tak jako Vy váhat mezi různými jinými nabídkami. Objemy a kvalitou služeb se řadíme mezi hotovostní směnárenské společnosti, za kterými nejednou stojí silní zahraniční investiční partneři. Baví nás je "zlobit" svým přístupem. Správnost této strategie naznačuje rostoucí počet klientů i každoroční nárůst zobchodovaných valut. Děkujeme Vám za důvěru.

Nejvýhodnější kurzy měn na Praze 1

7 bodů proč s námi ušetříte více peněz než s naší konkurencí:
1. Získáte nejvýhodnější kurzy. Je-li to možné, upravíme náš kurz v řádu haléřů Vaším směrem. Výše kurzů závisí jen a pouze na mixu těchto 4 faktorů:
1. vývoj na mezibankovním devizovém trhu - volatilita, směr pohybu
2. náš momentální technický nadbytek nebo nedostatek dané měny
3. nabídka konkurence
4. náš odhad mezidenního vývoje jednotlivých kurzů na forexu
2. Jste časově v...koncích? To je nám líto, ale obchod spolu přesto můžeme uzavřít. U částek vyšších než cca 150.000,- Kč přizpůsobíme čas výměny Vám, bude-li to lidsky možné. Zavolejte nám i po naší pracovní době a budeme hledat řešení. I takhle si totiž naše VIP klienty hýčkáme. Jakou máte zkušenost u naší konkurence?
3. Dostanete Vámi požadované nominálie. Potřebujete k Vaší práci 50, 100, 200, 500 Kč nebo jiné konkrétní nominálie? Chtějí po Vás jinde různé objednávky, omezení nebo poplatky? Pak pro ně nejste i přes jejich úsměvy dost dobří klienti. Pro nás však ano! Respektujeme Vaše přání a koruny v požadovaných hodnotách pro Vás zajistíme. To se týká především hotelů a směnáren.
Podnikatelé, dovozci aut a spotřebního zboží a hledáte exchange - od nás neodjíždíte s igelitkami 10-ti eurovek! Zvýšíte svoji prestiž v očích obchodního partnera tím, že Vaše hotovost bude vždy profesionálně zabalena a bez padělků. Ve velkých nomináliích, chcete-li.
4. 100% garance pravosti peněz. Viděli jste někdy padělek CZK, EUR nebo USD? Víte, že pokud padělek bankovky vrátíte úmyslně znovu do oběhu, jedná se o trestný čin spojený se spoustou starostí, dokazování a vysvětlování? Používáme nejmodernější techniku na rozpoznávání superpadělků, kterou v ČR nevlastní 80% konkurence a máme vyškolený tým pokladníků se kterými veřejně garantujeme jako jediná směnárna v ČR, že od nás je každá bankovka pravá!
Nemáte jistotu, že tam, kde nakupujete nebo prodáváte valuty Vám 100% garantují pravost peněz? Myslete na to, až budete stát u "no name" směnárny, vietnamského tržiště nebo na hranicích nebo u překupníků a rozhodovat se kde nakoupíte, protože pokřivená pověst se v byznysu jen těžko narovnává. Pro Vás tato naše 100% garance znamená jediné - jistotu dobrých vztahů a trvalé zisky.
5. Neplatíte žádné poplatky. Žádné ani na nákup, ani na prodej valut. Čisté kurzy podle objemu směny. Pro každého klienta.
6. Ušetříte čas, zbytečné hovory a stres. Potřebujete náhle větší obnos valut a jinde Vám je nedají, protože je nemáte objednané nebo je musí střádat několik dní a Vy přitom požadujete rychlost a nulové starosti? U nás v rámci obchodního dne zajistíme a připravíme i velké objemy všech likvidních měn - EUR, USD, PLN, GBP. Samotná VIP transakce netrvá déle než 7 minut. A bez front.
7. Nemusíte sledovat kurzy. Je pro Vás momentální kurz nevýhodný? Chcete více za Vaše peníze a máte dostatek času a také pevných nervů? Nabídka našich kurzů se v průběhu dne mění a my Vám ten Vámi požadovaný kurz budeme hlídat jako psi a zavoláme zpět, jakmile ho dokážeme nabídnout. Jsme napojeni na placené finanční servery typu Reuters či Patria, které nám umožňují pružně reagovat v případě pohybu kurzů ve Váš prospěch.
A ještě něco - my držíme slovo a preferujeme ty z Vás, kteří se to naučili také. Nemusíte měnit mimořádně velké sumy, abychom s Vámi jednali "v rukavičkách". Stačí mnohem méně - vědět co chcete směnit, v jakém kurzu a kdy chcete přijít.

Tým směnárny

Kontakt

Kurzovní Kalkulátor

Potřebuji směnit
Za
Chci:

Kontaktni Údaje

Panská 1
Praha 1, 110 00

Metro: Můstek - 4 min
Tram: 2, 3, 5, 6, 9, 14, 24 zastávka Jindřišská
GSM: +420 602 439 996